Quotes New

Audio

Forum

Read

Books


Write

Sign In

We will fetch book names as per the search key...

Read the E-book in StoryMirror App. Click here to download : Android / iOS

ନିଦ ଚୋରି କରେ ନୀଳ ନୟନା

★★★★★
AUTHOR :
DILIP KUMAR SAHOO
PUBLISHER :
StoryMirror Infotech Pvt. Ltd.
ISBN :
ebook
PAGES :
100
E-BOOK
₹50



About the book

କବିତା ଲେଖିବା ,ପିୋ ଲବଳରୁଲମାର ନଶିା ଥିୋ ।ଦୂରଦଶଶନଲର ଜଲେ କାର୍ଯଶୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତକର୍ତ୍ଶା ଭାବଲର ଲର୍ଯାଗ ଲଦବାପଲର ଗୀତିକବତିା େଖିବା ପାଇଁ ଲମାଲତ ମିଳିଥିୋ ପର୍ଯଶୟାପ୍ତ ସୁଲର୍ଯାଗ ।ଆଉ ଦୂରଦଶଶନ ରୁଅବସର ଲନବାପଲର କବତିା ଲେଖିବା ଧାରାକୁଜାରିରଖିବା ଓ ଅବସର ଜୀବନର ସମୟକୁସୁବନିଲିର୍ଯାଗ କରିବାଲର ଲବଶ୍ ଉତ୍ସାହତି କରିଛନ୍ତିଲଟାରିମିରର୍ । 

ଆଗରୁମାସକୁଚାରିପାଞ୍ଚଟିକବତିା ଲେଖଥିୁେିଏଲବ େଖଛୁ ିତରିିଶ ରୁଅଧିକ । ଏହା ସମ୍ଭବ ଲହାଇଛିଲଟାରିମିରର୍ ଲର୍ଯାଗୁ। ଲସ ସବୁଲଟାରି ମିରର୍ ଲର ପ୍ରକାଶତି ଲହବା ଫଳଲର ଲବଶ୍ ପାଠକୀୟ ଆଦୃତିୋଭ କରିଛି।ତାହା ମଧ୍ୟ ଲମାଲତ ଲେଖିବା ପାଇଁଲର୍ଯାଗାଇଛିଖବ୍ୁ ଲପ୍ରରୋ । ଏଲବ ଲଟାରି ମିରର୍ ପକ୍ଷରୁଲମାର କବତିା ଗୁଡକିୁଲନଇ ଏକ ଇ ବୁକ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବାରୁତାଙ୍କ ପାଖଲର ମଁୁଚରି କୃତଜ୍ଞ । ଦଲ୍ଲିୀପ କୁମାର ସାହୁ 


About the author

ସାହତିୟ ଓ ସଜୃ ନୀ ର ବସ୍ତିୀର୍ଣ୍ଶପଥଲର ଦଲ୍ଲିୀପ କୁମାର ସାହୁଜଲେ ନରିଳସ ପାନ୍ଥ । ଲକଲବ କୟାଲମରା ର ଲେନସଲର ଲସ କଏଦ କରିଛନ୍ତିଜୀବନକୁ, ତ ଆଉ ଲକଲବ ଶବ୍ଦର ନାଡିଧରିମାପିଛନ୍ତିଆଲବଗର ଲବଗ । ଦୂରଦଶଶନର ପଦଶାଲର ସଜୃ ନୀର ତୁଳଧିରିଲସ ଆଙ୍କିଛନ୍ତିଆମ ସଂସ୍କତୃ ି, ପରମ୍ପରା ଆଉ ଜୀବନର ବବିଧି ଚତ୍ରି ସବୁ। 

କଟକ ଜଲ୍ଲିା ଲଚୌଦାର ନକିଟବର୍ତ୍ଶୀ ଶଙ୍କରପୁର ଗ୍ରାମର ଶ୍ରୀ ନାରାୟେ ସାହୁଏବଂଶ୍ରୀମତୀ ଲଗାୋପରାେୀ ସାହୁଙ୍କ ସୁଲର୍ଯାଗୟ ସନ୍ତାନ ଭାବଲର ୧୯୬୦ ମସିହା ଜୁୋଇ ମାସଆଠ ତାରିଖଲର ଶ୍ରୀ ସାହୁଙ୍କ ଜନମ। ବେ ପାହାଡ ପରିଲବଟିତ ଶ୍ରୀ ସାହୁଙ୍କ ଗ୍ରାମର ଅପୂବଶଲସୌନ୍ଦର୍ଯଶୟ ତାଙ୍କୁକବିଓ କଳାକାର ଲହବା ପାଇଁଲପ୍ରରୋ ଲଦଇଥିୋ ।ଜଲେ ସାରସ୍ୱତ ସାଧକ ଭାବଲର ଶ୍ରୀ ସାହୁଦୂରଦଶଶନ ପାଇଁଦୁଇଶହ ରୁଅଧିକ ପ୍ରାମାେିକ ଚିତ୍ର,ଚାରିଲଗାଟିଲଟେିଫିେମଓ ତନିଶିହରୁଅଧିକ ଗୀତିକବତିା ରଚନା କରିଥିବା ଲବଲଳ ତାଙ୍କର ଚାରିଲଗାଟିକବତିା ପୁସ୍ତକ ଓ ଲଗାଟଏି କ୍ଷୁଦ୍ରଗଳ୍ପ ସଙ୍କଳନ ପ୍ରକାଶତି ଲହାଇଛି। ଲସଗୁଡକି ଲହୋ ଆଈ ଓ ଟଭିି, ଗଛଟିଏ ଗୀତଟିଏ, ତାନିଖାଏ ପଖାଳ ରାଜଧାନୀଆ ବାବୁଓ ଗଳ୍ପ ସଙ୍କଳନ ଅସମୟର ସବର । ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପୁସ୍ତକ "ଆଈ ଓ ଟଭି" ଭୁବଲନଶ୍ୱର ପୁସ୍ତକ ଲମଳାଲର ଲଶ୍ରଷ୍ଠ ଶିଶୁସାହତିୟ ପୁରଷ୍କାର ୋଭ କରିଥିୋ । 








ADD TO CART
 Added to cart