Log In

Type key we will fetch book names

After purchase of e-books, you can read them only in our Android app. Download App Now

ସପ୍ତଫେଣି (eBook)

★★★★★

AUTHOR :
Subal Mohapatra
PUBLISHER :
StoryMirror Infotech Pvt. Ltd.
ISBN :
E-BOOK
PAGES :
73
E-BOOK
₹10

ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଷ୍ଟୋରୀମିରର ଟିମକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ଚାହେଁ ଏପରି ଗୋଟେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବିଚାର ଆଣିଥିବାରୁ । ଆଜିର ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ବହୁଳ ଯୁଗରେ ଏହା ପାଠକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ପ୍ରୟାସ କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବ ନାହିଁ ।ଏହି ଗଳ୍ପଗୁଛ "ସପ୍ତଫେଣି" ଆଠୋଟି ଅଣୁଗଳ୍ପ ଆଉ ବାରଟି ଗଳ୍ପର ସମାହାର । ସପ୍ତଫେଣି ଶବ୍ଦଟିକୁ ଶୁଣୁଶୁଣୁ ଆମ ମନକୁ ଆସେ, ଏକ କଣ୍ଟା ଜାତୀୟ ଗଛ, ଯାହା ହଜାର ହଜାର କଣ୍ଟାରେ ଭରପୁର । ଆମ ଜୀବନଟି ମଧ୍ୟ ସେହିପରି, ହଜାର ହଜାର ସମସ୍ୟାରେ ଭରପୁର । କିନ୍ତୁ ଯେପରି ସପ୍ତଫେଣିର ଫୁଲ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ମନକୁ ସନ୍ତୋଷ ଦିଏ ସେହିପରି ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତା'ର ସମାଧାନ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଏ । ପାଠକମାନେ ଏହି ଗଳ୍ପ ଗୁଚ୍ଛରେ ଏହିପରି କିଛି ସମସ୍ୟା, ତା'ର ସମାଧାନ, ଦୈନଦିନ ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ଆଉ ଆମେ ବଞ୍ଚୁଥିବା ପାରିପାର୍ଶ୍ଵିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ଗଳ୍ପମାନ ପାଇବେ । ସବୁ ଗଳ୍ପରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ୱାଦ ଅଛି । କିଛି ଗଳ୍ପ ସମାନ ସମୟରେ ପାଠକଙ୍କୁ କାନ୍ଦିବାର, ରାଗିବାର ଆଉ ହସାଇବାର କ୍ଷମତା ରଖେ । ଆପଣମାନଙ୍କ ଭଲପାଇବା ପାଇ ମୁଁ ପୁଣି ଆଉ କିଛି ଭିନ୍ନ ସ୍ଵାଦରୁ ଗଳ୍ପଗୁଚ୍ଛକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବି ।

"ସପ୍ତଫେଣି" ବହିଟି ସମୁଦାୟ ୨୦ଟି ଗଳ୍ପର ସମାହାର । କିଛି ଗଳ୍ପ ଓ କିଛି କିଛି ଅଣୁ ଗଳ୍ପ ଅଛି । ଏଠାରେ ମୁଁ ଜୀବନର ସବୁ ମଞ୍ଚ, ପରିପାର୍ଶ୍ଵିକ ଅବସ୍ଥା, କିଛି ନିତିଦିନିଆ ଘଟଣା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଗଳ୍ପ ଭାବରେ ଭେଟିଦେଇଛି । ସବୁ ଗଳ୍ପ ଭିତରେ କିଛିକିଛି ସନ୍ଦେଶ ରହିଛି । ଆଶାକରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସପ୍ତଫେଣି ଗଳ୍ପଗୁଚ୍ଛଟି ବହୁତ ଆମୋଦ ଦେବ । ଆପଣ ଗଳ୍ପ ଭିତରେ ନିଜକୁ ଦେଖିପାରିବେ । 

ଧନ୍ୟବାଦର ସହ ଆପଣଙ୍କ

ସୁବଳ 



ADD TO CART
 Added to cart