Quotes New

Audio

Forum

Read

Books


Write

Sign In

We will fetch book names as per the search key...

After purchase of e-books, you can read them in your profile page.

ଶ୍ରେଷ୍ଠ୨୩ କବିତା From Yes, I Write SEASON 2 (Odia Poems)

★★★★★

AUTHOR :
Yes I Write Season 2
PUBLISHER :
StoryMirror Infotech Pvt. Ltd.
ISBN :
e-book
PAGES :
28
E-BOOK
₹20



ପୁସ୍ତକ ବିଷୟରେ- କବିତା ପୁସ୍ତକ ପାଇଁ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ କବି ରବର୍ଟ ଫ୍ରଷ୍ଟ କହିଛନ୍ତି - “କବିତା ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ଏକ ଭାବନା ତା’ର ଚିନ୍ତାଧାରା ପାଇଥାଏ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଶବ୍ଦ ପାଇଥାଏ ।” ଷ୍ଟୋରୀମିରର୍ କବିମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ବିଶ୍ଵର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯୋଗାଉଛି । ଏହା କବିତା ଆକାରରେ ଭାବପ୍ରବଣତାର ଯାତ୍ରା ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ପାଠକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଷ୍ଟୋରୀମିରର୍ ଦ୍ୱାରା ଓଡ଼ିଆ କବିତାର ଏହି ସଂଗ୍ରହ କଳ୍ପନା, ଭାବନା, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପ୍ରତିଜ୍ଞାକାରୀ କବିମାନଙ୍କର ନିଷ୍ଠାର ଫଳାଫଳ । ଏହି ଇ-ପୁସ୍ତକରେ ଥିବା ସମସ୍ତ କବିତା ଏକ ଲିଖନ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ବିଜେତା ଯାହା ଷ୍ଟୋରୀମିରର୍ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ପୁସ୍ତକର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଗ ହେଉଛି କବିତାଗୁଡିକ ରୋମାନ୍ସ, ଥ୍ରେଲର, ବିଚ୍ଛେଦ, କଳ୍ପନା, ପ୍ରେରଣା ଦାୟକ, ଡ୍ରାମା ଇତ୍ୟାଦି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅଟେ, ଏହି ପ୍ରକାଶନର ଅନ୍ୟ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଦିଗ ହେଉଛି ଏହା ଭାଷା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଭାଙ୍ଗି ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ କବିତା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ । ଯେପରିକି ଇଂରାଜୀ, ହିନ୍ଦୀ, ମରାଠୀ, ଗୁଜୁରାଟୀ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, ମାଲାୟାଲମ୍, କନ୍ନଡ, ଓଡିଆ ଏବଂ ବଙ୍ଗଳା ।

ତେଣୁ, ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ମୁରୁଜ ବୁଣିଲେ, ସେମାନଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଜଗତକୁ ବିସ୍ମିତ କରିବାକୁ ଦେଲେ ଏବଂ “ କଳ୍ପନା ବାହାରେ ସୃଜନଶୀଳତା ଖୋଜ ” ମନ୍ତ୍ର ଅନୁସରଣ କଲେ ।








ADD TO CART
 Added to cart