Log In

Type key we will fetch book names

Nirbachita Upanyasa Sangraha (ନିର୍ବାଚିତ ଉପନ୍ୟାସ ସଂଗ୍ରହ)

★★★★★

AUTHOR :
Mr. Bibhuti Pattanaik
PUBLISHER :
StoryMirror Infotech Pvt. Ltd.
ISBN :
9789386305565
PAGES :
407
PAPERBACK
₹300

ବିଭୂତି ବିମୁଗ୍ଧ ଉପନ୍ୟାସ ପାଠକମାନଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଷ୍ଟୋରୀମିରର୍ ଇନଫୋଟେକ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ତରଫରୁ ତାଙ୍କର ନିର୍ବାଚିତ ପଚିଶ ଖଣ୍ଡ ଉପନ୍ୟାସକୁ ଦଶ ଭାଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ଲେଖକଙ୍କ ସହ ଚୁକ୍ତିବଦ୍ଧ ହୋଇଛୁ l ଏହି ନିର୍ବାଚିତ ଉପନ୍ୟାସ ସଂଗ୍ରହର ମୁଦ୍ରିତ ଏବଂ ଇ-ବୁକ୍ ସଂସ୍କରଣ ଆଗ୍ରହୀ ପାଠକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ l ବିଭୂତି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନିର୍ବାଚିତ ଉପନ୍ୟାସ ସଂଗ୍ରହର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ ସ୍ଥାନିତ ହୋଇଛି ପାଠକ ଓ ସମାଲୋଚକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ଉପନ୍ୟାସ ତ୍ରୟୀ – “ସମୟର ଶୋକ”, “ନଷ୍ଟ ଚରିତ୍ର”, ଏବଂ “ଅଶ୍ରୁମୁଖୀ”l ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗଗୁଡିକ ସ୍ୱଳ୍ପ ବ୍ୟବଧାନରେ ତିନି ଚାରି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବୁ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛୁ l


ଗତ ଅର୍ଦ୍ଧଶତାବ୍ଦୀରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱକାଳ ଧରି ଡକ୍ଟର ବିଭୂତି ପଟ୍ଟନାୟକ “ଚପଳଛନ୍ଦା”, “ବଧୂ ନିରୂପମା”, “ମାୟା ମୃଗୟା”, “ଅଶ୍ୱମେଧର ଘୋଡା” ଓ “ଆକାଶକୁସୁମ” ଭଳି ଅର୍ଦ୍ଧଶତାଧିକ ଉପନ୍ୟାସ, “ଯେ ଦରଜା ଖୋଲିଲା ସେ ଗାୟତ୍ରୀ”, “ମହିଷାସୁରର ମୁହଁ” ପରି ପନ୍ଦରଟି କ୍ଷୁଦ୍ରଗଳ୍ପ ସଂକଳନ, “ଓଡିଆ ଉପନ୍ୟାସର ସମାଜତାତ୍ତ୍ୱିକ ରୂପରେଖ”, “ବିଶ୍ୱ ସାହିତ୍ୟର ବିଶ୍ୱକର୍ମା”, ଏବଂ “ଭାରତ ବିଭାଜନ” ପ୍ରଭୃତି ଦଶରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସମାଲୋଚନା, ଇତିହାସ ଓ ଜୀବନ କାହାଣୀ ରଚନା କରି ଆଧୁନିକ ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟକୁ ସମୃଦ୍ଧ କରିଛନ୍ତି l “ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟ ଏକାଡେମୀ”, “କେନ୍ଦ୍ର ସାହିତ୍ୟ ଏକାଡେମୀ”, “ବିଷୁବ”, “ସାରଳା”, “ସାହିତ୍ୟ ଭାରତୀ” ଏବଂ ଓଡିଶା ସାହିତ୍ୟ ଏକାଡେମୀର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ “ଅତିବଡୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଦାସ” ପୁରସ୍କାରରେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ l





ADD TO CART
 Added to cart